Skip to main content

Tréneri

Tréneri

Zverte sa do rúk profesionálnych trénerov

Záleží nám, aby ste čas v našom fitness centre využili kvalitne. Dohľad nad správnym tréningom vám zaručí profesionálne zostavený trénerský tím. Každý je odborníkom vo svojej oblasti. Individuálnym prístupom vám pomôžu tréningom zlepšiť svoj fyzický a zdravotný stav, poradia vám pri zostavení jedálnička a nastavení stravy pre dosiahnutie cieľa. Svoj aktuálny stav a progres môžete sledovať vďaka meraniu na In Body váhe.

Tréner

Ivan Bajak

Ivan pri práci s klientom využíva viac ako 12 ročné skúsenosti v trénerskej praxi so zameraním na funkčnosť, odstraňovanie bolesti tela, formovanie tela, nárast sily, zbavovanie svalových dysbalancií. Po vstupnej konzultácii a diagnostike nastaví pre vás individuálny program spolupráce podľa vašich potrieb a cieľov.

KVALIFIKÁCIE:
- Functional Patterns
- Tréner I. a II. kvalifikačného stupňa
- Výživa pre výkon a zdravie - Academia Sportiva
- Testovanie a tréning funkčnej dynamickej stabilizácie – Rehaspring
- Sm systém - Smíšek
- Human sport
- Bosu Core - Academy Face Czech
- TRX Suspension Training
- Škola vzpierania - Academia Sportiva
- Škola drepu - Academia Sportiva
- Funkčný tréning, testovanie krčnej chrbtice a hornej končatiny
- Trigger Points - spúšťacie body

Tréner

Dominika Rýchla

Dominika sa venuje trénerskej činnosti už niekoľko rokov. Fitness je pre ňu životný štýl a pod jej vedením si ho zamilujete rovnako ako Dominika. Aby ste cvičili nie preto, že musíte, ale preto, že chcete. Dominika sa špecializuje na vyformovanie postavy podľa jednotlivých cieľov klientov, od spevnenia, naberania svalovej hmoty a redukcie tuku, až po úpravu metabolizmu, výživy a celkového životného štýlu.

ŠPECIALIZÁCIA:
- Kvalifikovaná trénerka V. kvalifikačného stupňa (FTVŠ UK)
- Rozvoj všeobecnej sily a kondície
- Formovanie postavy
- Odstraňovanie svalových dysbalancií
- Rozvoj mobility a flexibility
- Výživa a zdravie

E-mail: domio.rychla@gmail.com
Tel.č.: +421948438074

Tréner

Donika Do Tinh

Donika sa zameriava na zlepšenie pohybových schopností prostredníctvom personalizovaného tréningového plánu, ktorý je kombináciou funkčného tréningu, mobilizačných cvičení a strečingu v spojení s výživovým poradenstvom. Trénerstvu sa venuje od roku 2011, z toho 6 rokov v zahraničí. Osobitou špecializáciou je prenatálny a postnatálny tréning. Veľkú časť klientely tvoria tehotné ženy a ženy po pôrode. Donika sa zameriavam na prípravu tela na pôrod celkovým zlepšením fyzickej kondície tela. Rovnako sa venuje aj cvičeniam na úpravu prípadnej diastázy po pôrode.

ŠPECIALIZÁCIA:
- Certified Pre And Post Natal Fitness Specialist - AFPA
- Crossfit lvl 1 – BKK, Thailand (Dec 2015- Jan 2020)
- Functional training – TG
- Mobility and recovery - TG
- Certificate in exercise nutrition - PN
- PN Level 1 Certified
- Zumba Fitness (2011-2019)

E-mail: dotinh.donika@gmail.com
Tel.č.: +421948953633

Tréner

Lucia Paldaufová

Lucia získala certifikát kondičného trénera 1. stupňa a svoje vedomosti ďalej rozširuje odbornou literatúrou a doplnkovými športovými kurzami. Počas tréningu veľmi rada učí a vysvetľuje, ako pracuje vaše telo. Lucia chce týmto docieliť, aby ste pochopili aspoň základné informácie funkčnej anatómie ľudského tela. Zameriava sa na silový tréning, funkčný tréning a korekciu svalových nerovnosti.V prípade že sú zistené dysbalancie svalov pracuje na ich odstránení a následne posilnení oslabených svalových partií. V jej tréningoch zaraďuje cviky zamerané aj na mobilitu a stabilitu, ktorá je úplným základom pokiaľ chcete dosiahnuť lepšie športové výsledky.

VZDELANIE:
- Kondičný tréner 1.stupňa
- Svalové dvojičky - Základ svalovej rovnováhy (vzniknuté dysbalancie v ľudskom tele)
- Fyziotréner licencia A
- DNS športový kurz "Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia“

E-mail: lpaldaufova@gmail.com
Tel.č.: +421904217213

Tréner

Michaela Šunderlíková

Michaela si potrpí na individuálny prístup, základnú diagnostiku, nastavenie
tréningového a stravovacieho plánu podľa vašich potrieb. Zameriava sa na cieľ, progres a pomôže vám s dlhodobou motiváciou. Michaela zároveň pripomína, že všetko je o nastavení priorít. Cvičenie a zdravý životný štýl je cesta, ktorá vás udrží v mentálnej aj fyzickej harmónii. Sľubuje, že tréning bude radosť a nie trest.

ŠPECIALIZÁCIA:
- Certifikovaný osobný tréner pre fitness a kulturistiku II.
- Športový masér
- Inštruktorka pre bodypump (3D), power jogu, metafit (bodyweight training) a complex core

ÚSPECHY:
- Vicemajsterka Slovenska v naturálnej kulturistike a fitness (Figura fitness) 2022
- 4. miesto na Majstrovstvách sveta vo Florencii (Figura fitness) 2022

E-mail: sunderlikova@gmail.com
Tel.č.: +421905576623

Tréner

Silvia Limbecková

Silvia sa aktívne venuje športu už 20 rokov. Je to neoddeliteľná súčasť jej života od pretekárskeho plávania cez silové a kondičné tréningy až po estetické formovanie postavy. Silvia vám rada pomôže nielen svojimi poznatkami, ale aj poradí vďaka svojim bohatým skúsenostiam. Verí v princíp kalokagathie - harmonický rozvoj tela, mysle a duše a myslí si, že na všetkých stránkach by mal človek neustále pracovať. Rada vám pomôže na ceste za vašimi cieľmi či už to je estetické formovanie postavy, chudnutie, naberanie svalov, alebo iné. Trénuje s predvedčením, že šport je výborným prostriedkom na prekonávanie seba samého, čo je využitelné vo viacerých sférách života. Je zástanca toho, aby sa človek krok po kroku dostal k celkovej udržateľnej zmene životného štýlu. Tréning dokáže viesť aj s anglicky hovoriacimi klientami.

ŠPECIALIZÁCIA:
- FTVŠ kondičné trénerstvo V. stupňa
- Formovanie postavy
- Naberanie svalovej hmoty
- Chudnutie
- Rozvoj kondičných schopností
- Zvyšovanie silových schopností
- Mobilita, stabilita kĺbov
- Funkčný tréning
- Hlboký stabilizačný systém (core)
- DNS “dynamická neuromuskulárna stabilizácia”
- Tvorba individuálnych tréningových plánov
- Tvorba stravovacích plánov
- Zdravý životný štýl

E-mail: limbeckovasilvia@yahoo.com
Tel.č.: +421904931778

Tréner

Júlia Karová

Júlia je aktívna športovkyňa, ktorá okrem iných úspechov z národných a medzinárodných súťaží získala titul majsterky sveta v kategórii bikini fitness masters v roku 2020 pod hlavičkou IFBB. Vo svojom odbore sa neustále vzdeláva prostredníctvom kurzov, ako aj prostredníctvom štúdia fyzioterapie na Fakulte Zdravotníckych Vied Univerzity Cyrila a Metoda v Trnave. „Vo svojej práci s klientami dávam dôraz taktiež na psychologický aspekt. S pribúdajúcimi skúsenosťami si čoraz viac uvedomujem, že tréning duševných a emočných zručností je nesmierne dôležitý pre úspech ako v športe, tak i v živote mimo športu.“

KVALIFIKÁCIE:
- Certifikovaný tréner vo fitness a kulturistike I. a II. kvalifikačného stupňa
- Spiral stabilization- SM systém A, B
- V súčasnosti prebiehajúce štúdium Fyzioterapie FZV ucm

ŠPECIALIZÁCIA:
- Zdravý životný štýl
- Formovanie postavy
- Naberanie svalovej hmoty
- Rozvoj sily
- Korekcia svalových dysbalancií
- Súťažná príprava v kategóriách bikini fitness a bodyfitness vrátane pózingu a pódiovej prezentácie

ÚSPECHY:
- 1. miesto IFBB Majstrovstvá Sveta v Bikini Fitness Masters 2020 Santa Susana
- 1. miesto IFBB Diamond Cup Prague 2020 Bikini Fitness
- 2. miesto miesto IFBB Diamond Cup Prague 2020 Bikini Fitness Masters
- 3.miesto IFBB Diamond Cup Ostrava 2021 Bikini Fitness
- 1. miesto Medzinárodné Majstrovstvá SR a ČR v Tlaku na lavičke 2022

E-mail: julia.karova@gmail.com
Tel.č.: +421902755037

Tréner

Štefan Orosz

Štefan patrí k známym tváram v českej a slovenskej vrcholovej kulturistike. Jeho prvé "zoznámenie" sa so železom bolo už v roku 1984. Štefan je niekoľkonásobný majster republiky a majster Európy a víťaz mnohých Grand Prix fitness súťaží. Obrovským úspechom je aj získanie titulu štvornásobného majstra sveta a víťaz GP Elite Pro. V súčasnosti Štefan pôsobí ako trenér, inštruktor a poradca v oblasti výživy a zdravého životného štýlu.

E-mail: stevi.orosz@gmail.com
Tel.č.: +421915441330

Tréner

Matej Maďar

Matej už niekoľko rokov aktívne pomáha ľuďom zlepšovať ich zdravotný stav a dosiahnuť postavu po akej túžia. Venuje sa redukcii tuku, spevneniu postavy, naberaniu svalovej hmoty či zlepšovaniu časových a výkonnostných výsledkov pri danom športe. Matej robí vždy všetko pre to, aby bol každý klient maximálne spokojný. Matej nie je zástanca rôznych diét, ale naučí vás pochopiť, čo znamená zdravo sa stravovať. Ku každému pristupuje individuálne, preto volí rôzne tréningové metódy nakoľko každý klient má iné ciele. Na tréningu môžete očakávať, že z vás dostane 100%, no zároveň sa pripravte aj na kamarátsku atmosféru.

KVALIFIKÁCIE:
- Tréner vo fitnes a kulturistike I. stupňa
- Kurz vyživového poradcu inštitút modernej výživy
- Kurz dosiahni naturálne maximum
- Kurz kalórie v praxi
- Kurz športovej masáže, bankovanie, tejpovanie

ŠPECIALIZÁCIE:
- Redukcia tuku
- Naberanie svalovej hmoty
- Zlepšenie športových výkonov
- Výživové poradenstvo
- Usmernenie, ako si správne osvojiť zdravý životný štýl

E-mail: matejmadar6@gmail.com
Tel.č.: +421902452540

Tréner a fyzioterapeut

Richard Sporina

Richard má vyštudovanú fyzioterapiu a má dlhoročné skúsenosti s rôznymi zdravotne a výkonnostne orientovanými pohybovými aktivitami a cvičením Pilates. Richard vám rád poradí v oblasti zdravia a pohybových aktivít so zameraním na zdravotne a výkonnostne orientovanú zložku telesnej zdatnosti (physical fitness, osobný a kondičný tréning), v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy. Odporúča pohybovú aktivitu, silovo-kondičný tréning a rozvoj telesnej zdatnosti ako dôležitý prostriedok k predchádzaniu civilizačných ochorení a zranení (zlepšenie zdravia a telesnej kondície, rozvoj stability, flexibility a mobility, redukcia hmotnosti, rozvoj svalovej sily a formovanie postavy, rozvoj kondičných a koordinačných schopností, predchádzanie zranení, hodnotenie úrovne telesnej zdatnosti, tréningový a výživový program).

VZDELANIE:
- Univerzita Komenského Bratislava, Lekárska fakulta, (Aplikovaná) Fyzioterapia, Mgr.
- Slovenská Zdravotnícka Univerzita, FOAZOŠ, (Špeciálna) Fyzioterapia, Mgr.
- Univerzita Komenského Bratislava, Lekárska fakulta, Fyzioterapia, Bc.

ŠPECIALIZÁCIA:
- Univerzita Karlova Praha, Fakulta telesnej výchovy a športu, osobný a kondičný tréner
(personálny tréner, silovo-kondičný tréner)
- Univerzita Karlova Praha, Fakulta telesnej výchovy a športu, tréner fitnes (prerekvizita
fyzioterapia a telesná výchova a šport ISCED 6)
- Masarykova Univerzita Brno, Fakulta športových štúdií, Špecializácia fitnes, 5 semestrov, 25 ECTS, inštruktor fitnes (physical fitness)
- Kondičný tréner vo vrcholovom a výkonnostnom športe (SAKT)
- AŠK Dukla Banská Bystrica, inštruktor športu - AŠD judo, 1. Dan (úpolové športy - judo)

E-mail: rsporina@hotmail.com
Tel.č.: +421905960700

Tréner

Lukáš Havlík

Lukáš počas vyše 15 ročnej praxe nadobudol rozsiahle vedomosti o metodike tréningu a stravovaní a hlavne ako správne viesť tréning či už po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Rád pracuje s ľuďmi, ktorí sú ochotní urobiť vo svojom živote ten správny krok pre dosiahnutie svojich cieľov. Lukášovým cieľom je poskytovať kvalitné informácie z oblasti fitness tréningu a výživy, a tým docieliť nielen vašu spokojnosť, ale aj to, aby sa stále viac a viac ľudí staralo o svoje telo a zdravie.

KVALIFIKÁCIA:
- Kvalifikovaný tréner 1. a 2. stupňa fitness, kulturistiky a silového trojboja SAKFST

SÚŤAŽNÉ SKÚSENOSTI:
- Športová kulturistika v kategórií nad 95 kg aj na medzinárodnej úrovni

ŠPECIALIZÁCIA:
- Motivácia a psychológia tréningu
- Metodika tréningu pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých
- Efektívne formovanie postavy či už ide o redukciu váhy a tuku alebo skvalitňovanie, ale aj naberanie svalovej hmoty
- Stravovacie poradenstvo a orientácia vo svete doplnkov výživy
- Stravovacie plány na mieru
- Tréningové plány na mieru
- Vedenie osobných tréningov pre anglicky hovoriacich klientov

E-mail: lukas@lukashavlik.com
Tel.č.: +421903293603

Tréner

Vladimír Žiga

„Nezabúdajte na to, že cvičenie má byť hlavne o zábave.“ Heslo, ktorého sa Vlado rád drží. Športom si okrem zlepšenia fyzickej kondície aj vyformujete postavu a budete mať celkovo viac sily a energie.

KVALIFIKÁCIA:
- Osobný fitness tréner
- Kondičný tréner

ŠPECIALIZÁCIA:
- Dlhodobá spolupráca s klientom v oblasti zmeny a udržania životného štýlu
- Dlhodobá a funkčná spolupráca s klientom - rekondícia
- Dlhodobá a funkčná spolupráca s klientom - revitalizácia
- Dlhodobá a funkčná spolupráca s klientom - redukcia pasívnej telesnej hmotnosti
- Sofistikovaný individuálny prístup ku klientovi

E-mail: vladisziga@gmail.com
Tel.č.: +421911988127

Tréner

Filip Olšavský

Filip je aktívny športovec a majster sveta vo fitness s vynikajúcimi znalosťami a skúsenosťami v oblasti zdravého životného štýlu. Absolvoval mnoho súťaží na Slovensku aj v zahraničí, kde sa stretával s najlepšími trénermi a špičkovými atlétmi. Zameriava sa na individuálne požiadavky každého klienta a pracuje na všetkých aspektoch, ktoré sú potrebné pre dosiahnutie cieľa. Využíva pritom holistický prístup, ktorý zahŕňa nielen fyzický tréning, ale aj správne návyky a mentálne zdravie. Jeho odborné vedomosti a praktické skúsenosti zabezpečujú, že klienti sú v dobrých rukách a majú všetky potrebné nástroje na dosiahnutie skvelých výsledkov.
Okrem toho je vždy pozitívny a motivujúci, čo pomáha klientom udržať si tréningovú disciplínu. Tréning dokáže viesť aj v anglickom jazyku.

KVALIFIKÁCIE:
- Certifikovaný tréner vo fitness a kulturistike
- Certifikovaný masér

ÚSPECHY:
- IFBB Mens Physique
- Juniorský Majster Sveta
- Dvakrát Vicemajster Európy
- štyrikrát majster Slovenska

E-mail: info@filipolsavsky.sk
Tel.č.: +421910832562

Tréner

Robert Kováč

Robert sa sústredí na individuálnu prácu s klientami so zameraním na diagnostiku pohybového aparátu, odstraňovanie svalových dysbalancií, cvičenie s tehotnými a prácu s deťmi, rekonvalescenciu po operačných zákrokoch chrbtice, kolenného kĺbu a ramenného pletenca.
Pomáha aj s rekondíciou, redukciou hmotnosti, naberaním svalovej hmoty, prípravou hobby športovca na sezónne športy ako golf, lyžovanie, hokej, futbal, tenis a iné. Robert pracuje aj s vrcholovými športovcami počas i mimo sezóny. Urobí pre vás analýzu stravovacích návykov a následne spracuje jedálniček na základe vašich individuálnych potrieb.

VZDELANIE:
- EXOS Performance Specialist (XPS degree), USA
- Kondičny tréner vo vrcholovom športe

CERTIFIKÁTY:
- FMS, USA
- FRC, Germany
- DNS, SVK
- SM System, SVK
- Functional training and testing - lumbal spine, pelvis and lower extremities, CZ
- Physiotherapy after injury in sport, CZ
- Modern surgery and physio training of knee and shoulder joint, CZ
- Modern surgery and physiotherapy of cervical spine, CZ
- Modern surgery and physiotherapy of lumbal spine, CZ
- Kinesiology Taping by K- Active, CZ
- The Future of Football Medicine (2017)
- Camp Nou, Barcelona, SPAIN

E-mail: robo.kovac99@gmail.com
Tel.č.: +421904175652

Tréner

Ladislav Nagy

Ladislav vyštudoval FTVŠ UK v Bratislave - Kondičný tréner pre detí a dospelých. Venuje sa kalistenike, workoutu, street workoutu a gymnastike. Dohovorí sa v angličtine.

ZAMERANIE:
- Silový tréning, nárast maximálnej sily, relatívnej sily (bez využitia strojov a činiek),
- Zvýšenie kondície, rozvoj flexibility, mobility a stability kĺbov
- Rekonvalescencia po operačných zákrokoch – chrbtice, kolenného kĺbu, ramenného pletenca.
- Korekcia zlého držania tela, prevencia voči zraneniam
- Redukcia hmotnosti (bez diéty)
- Posturálna stabilizácia tela (ľudovo ,,core“ cvičenia)
- Príprava na: Spartan race, Tvrďák, Gladiator race, UCR, Mad race, Predator race či Red Bull 400.
- Príprava na sezónne športy (lyžovanie, korčuľovanie, golf...)

VZDELANIE:
- Diplomovaný kondičný tréner V. stupňa
- Fitness tréner III. Stupňa – SAKFST
- Fyziotréner A

CERTIFIKÁTY:
- DNS – športový kurz
- NMS – Neuro-muskulo-skeletálny koncept diagnostiky terapie porúch a funkcie pohybového aparátu
- SM Systém I,II,III, IV, SM Systém v športe, SM Systém skolióza (Praha, Bratislava)
- Držanie Tela Svalové reťazce – IQ Pohyb Pilates & Fitness Academy (Praha)
- Rehabilitácia a Tréning po úrazoch dolných končatín – FACE CZECH s.r.o. (Praha)
- Rehabilitácia a Tréning po úrazoch horných končatín – FACE CZECH s.r.o. (Praha)
- Držanie tela – Core , IQ Pohyb (Praha)
- Športová výživa a Wellness – Nutri Academy s.r.o (Praha)
- Redukčná výživa v praxi – Nutri Academy s.r.o (Praha)
- Závesný systém – Core, Smart fitness academy (Trnava)
- Funkčný strečing, Smart fitness academy (Trnava)
- Bootcamp Experience Diplom – FACE CZECH s.r.o. (Praha)
- Bodyweight strength, Fitnessa (Bratislava)
- Straight Arm Strength, Fitnessa (Bratislava)

E-mail: ln.ladislavnagy@gmail.com
Tel.č.: +421910963799

Tréner

Róbert Kokavec

Róbert je osobný tréner prvého a tretieho stupňa. Fitness sa venuje už 15 rokov a šiesty rok pôsobí ako osobný trenér. Aktívne hrával baseball v mládežníckych kategóriách, kde sa s tímom stali niekoľkokrát majstrami, resp. vicemajstrami Slovenska. Slovensko reprezentoval aj na medzinárodnej úrovni na majstrovstách Európy.

ŠPECIALIZÁCIA:
- Redukcia hmotnosti, naberanie svalových objemov, prevedenie správnej techniky pri cvičení
- Tvorba individuálnych tréningových plánov a stravovacích plánov
- Poradenstvo v oblasti stravovania, cvičenia a doplnkov výživy

E-mail: robertotreneris@gmail.com
Tel.č.: +421908306384

Tréner

Michal Havelka

Michal je silový a kondičný tréner. Jeho cieľom je pomôcť vám vybudovať postavu a obohatiť myseľ, aby ste sa cítili skvele a napredovali aj v iných oblastiach života. Pomôžem vám naučiť sa cvičiť, správne stravovať a nastaviť režim, ktorým dosiahnete zdravú a udržateľnú zmenu. Michal sa zameriava aj na estetické tvarovanie postavy, budovanie svalovej hmoty a redukciu tuku s použitím zmiešaných tréningových metód. Michal nepracuje s klasickými jedálničkami. Naopak, využíva väčšinou flexibilné stravovanie alebo variáciu Intermittent fasting, ktoré vám umožní jesť pestro, zdravo, no zahrnúť do denného režimu aj svoje obľúbené potraviny. Michal kladie dôraz na zdravie a atraktivitu procesu, ktoré povedú k dlhodobej premene - cieľom je objaviť kombináciu, ktorú si dokážete užívať, a teda dosiahnuť výsledky cez pomalšiu, no dlhodobo udržateľnú zmenu a životný štýl.

KVALIFIKÁCIE:
- Tréner vo fitness a kulturistike - SAFKST
- Ido-Portal - Juggernaut Movement workshop (Amsterdam, 2019)

E-mail: mchl.havelka@gmail.com
Tel.č.: +421910477444

Tréner a fyzioterapeut

Michal Bisták

Michal je osobný tréner a fyzioterapeut, ktorý sa pravidelne vzdeláva prostredníctvom školení, štúdiom literatúry či aktuálnych odborných štúdií. Špecializuje sa hlavne na rozvoj sily a techniky cvikov aj prostredníctvom terapie tzv. P-DTR metódy. Na základe tejto metódy dokáže rýchlo a efektívne odstrániť tzv. dysfunkcie, ktoré bud' obmedzujú rozsah pohybu v kĺboch alebo zhoršujú silový výkon, ale aj odstrániť bolesti pohybového aparátu. Ďalej sa špecializuje na formovanie a tvarovanie postavy, optimalizáciu chudnutia a nastavenia životosprávy a rozvoj kondičných schopností.

KVALIFIKÁCIE:
- FTVŠ UK – kondičný tréner
- P-DTR terapeut
- Študent fyzioterapie
- Certifikovaný DNS tréner
- Certifikovaný SM systém tréner

ZAMERANIE:
- P-DTR advanced therapist
- Funkčný tréning CORE v športovej príprave
- Testovanie a tréning funkčnej dynamickej stabilizácie, správna chôdza ako terapia hernie disku
- Bolesť chrbtice - spojenie fyzioterapie a silového tréningu
- Bolesť veľkých kĺbov - spojenie fyzioterapie a silového tréningu
- Fyzioterapia a fyziotréning svalov pánvového dna
- Problematika a rozbor sedacích svalov
- Funkčná stabilizácia lopatiek
- Funkčná aktivácia nohy, ruky
- Rehabilitácia a tréning po úrazoch dolných končatín, mobilita a stabilita - dolných končatín, horných končatín, core,
- Moderný fyziotréning bedrovej a krčnej chrbtice, Bosu Core, drep, tlak, ťah prehab/rehab
- Športová výživa
- Terapia spúšťacích bodov
- Ramenný kĺb, Bedrový kĺb - diagnostika, prevencia a náprava v tréningu
- EXOS – Speed Performance, Strength and Power Performance
- Fyzioterapia po operácii kolena a návrat k tréningu
- Functional Spinal Upgrade
- Dr. BRAD SCHOENFELD PhD, CSCS "TRAINING AND NUTRITION TO MAXIMIZE MUSCLE GROWTH

ŠPORTOVÉ ÚSPECHY:
- Reprezentant SR v basketbale ako dorast, junior
- 2.miesto na MSR v kickboxe

E-mail: kontaktujtetrenera@gmail.com
Tel.č.: +421944723619

Tréner

Martin Borovička

Martin sa špecializuje na formovanie a tvarovanie postavy, silový tréning, naberanie svalovej hmoty, optimalizáciu chudnutia a nastavenie životosprávy, odstraňovanie bolestí pohybového aparátu. Využíva dlhoročné poznatkov z oblasti funkčného (športová gymnastika) a výkonnostného tréningu.

KVALIFIKÁCIE:
- YMCA PT LEVEL 2
- Tréner III. stupňa SAKFST
- TRX Suspension Training
- ŠKOLA DREPU – Academia Sportiva Flowin

ŠPORTOVÉ ÚSPECHY:
- Vicemajster sveta v kulturistike juniorov
- Dvojnásobný majster SR v kulturistike

E-mail: martin.borovicka@yahoo.com
Tel.č.: +421903651992

Tréner

Daniel Baňacký

Daniel sa venuje klientom všetkých vekových kategórii ako byť fyzicky a mentálne fit po 365 dní v roku. Daniel má na konte 40 rokov aktívneho športovania na každej výkonnostnej úrovni, 25 rokov skúsenosti s mentálnym aj fyzickým koučingom, 10 rokov v štátnej reprezentácii ČSFR a SR (plávanie, moderný päťboj).

KVALIFIKÁCIE:
- Osemročné športové gymnázium
- FTVŠ UK/SVF, STU/MBA
- Certifikovaný kondičný tréner I. II.
- Medailista z MS (moderný päťboj)
- X-násobný finalista MS, ME, SP (moderný päťboj)
- X-násobný majster ČSFR a SR (plávanie, moderný päťboj)

ŠPECIALIZÁCIA:
- Osobný - personalizovaný koučing. Hľadanie individuálnej cesty, ako čo najefektívnejšie a zdravo dosiahnuť ciel zlepšenie sily, kondície a celkového fyzického a duševného zdravia
- Poradenstvo v oblasti správnej životosprávy
- Remodelácia postavy (cielené chudnutie a naberanie svalovej hmoty)
- Variácie silového, kondičného a funkčného tréningu ( CORE, HIIT, TRX)

E-mail: daniel.banacky@mensa.sk
Tel.č.: +421908723111

Tréner

Alessandro Kabát

Alessandro vám pomôže dosiahnuť preferované ciele či už pôjde o formovanie postavy, zvýšenie výkonu, zlepšenie kondície, alebo čisto o udržanie zdravia a zdravého životného štýlu.
Taktiež vám pomôže naplánovať jedálniček alebo vám poradí správne nastaviť vaše stravovanie, jeden z najväčších základov v tomto sektore, samozrejme spolu s kvalitným tréningom. Alessandro sa aktívne venuje cvičeniu od roku 2016 a s veľkou radosťou sa s vami podelí o svoje skúsenosti.

E-mail: rkabat713@gmail.com
Tel.č.: +421948120052

Tréner

Natália Klimová

Natália absolvovala štúdium na najlepšej fitness škole v Rusku (FPA Profesionálna asociácia fitness). Neskôr si doplnila svoju kvalifikáciu v pokročilom trénerskom kurze. Je pripravená uplatniť všetky svoje vedomosti a zručnosti na zlepšenie kvality vášho života a dosiahnutie vašich fitness cieľov. Natália má skúsenosti v oblasti anatómie, fyziológie a biomechaniky.
Zostavuje programy cvičenia na mieru a poskytuje poradenstvo v oblasti výživy. Pracuje aj s tínedžermi, tehotnými ženami a s ľuďmi, ktorí majú chronické choroby. Každému garantuje
maximálnu pozornosť a snahu o spoločné dosiahnutie cieľov. Hovorí ukrajinsky, rusky a slovensky.

KVALIFIKÁCIE:
- Osobný fitness tréner FPA Moskva 2019
- Profesionálna rekvalifikácia FPA 2020 Moskva
- Kurz "Patologická ODA"
- Kurz "Testovanie svalov"

ŠPECIALIZÁCIA:
- Pohybový tréning
- Rozvoj svalovej hmoty
- Korekcia tvaru
- Redukcia tuku
- Formovanie držania tela
- Odporúčania v oblasti výživy
- Prevencia chorôb a porúch, ako aj zlepšenie ich stavu
- Rozvíjanie dobrých návykov v živote
- Rozvoj piatich základných vlastností a zručností: sila, vytrvalost, flexibilita, rýchlosť a koordinácia

E-mail: natalee_klaim@icloud.com
Tel.č.: +421919032486

Tréner

Matej Pokorný

Tréner

Jakub Rosenberg

Tréner

Vladimír Ilaš

Tréner

Yaryna Huivan

Vydajte sa na cestu za pevným zdravím