Skip to main content

Skupinové tréningy

Skupinové tréningy

Naskočte na vlnu skupinových tréningov

Cvičenie osamote nie je nič pre vás? Naši tréneri vám pripravia nielen špičkový tréning, pri ktorom spálite kalórie, ale postarajú sa aj o to, aby bol tréning zábavou. Na skupinovú lekciu sa môžete prihlásiť on-line cez náš rezervačný systém, kde vidíte aj aktuálnu obsadenosť.

Rezervácia tréningu

Vyberte si zo skupinových lekcií

Beauty Booty s Dominikou

Kombinácia kondičných cvikov s prvkami silového tréningu, ktoré sú zamerané predovšetkým na formovanie svalov stehien, bokov a zadku.

Thai box s Romanom

Známe bojové umenie z Thajska, v ktorom si doprajete kvalitné kardio, naučíte sa cviky na sebaobranu a poriadne si vybijete energiu.

HIIT strong so Sani

Vysoko intenzívny intervalový tréning kombinuje silové cviky s vlastnou váhou, ktoré sú doplnené o crossfit elementy a bojové prvky.

Bootcamp

Vysoko efektívny tréning, ktorý tvorí jedinečná kombinácia vytrvalostného a dynamického cvičenia, namixovaných hudobných setov a špeciálneho osvetlenia.

Zažite atmosféru skupinových tréningov

Bootcamp

Prinášame novinku, pri ktorej môžete spáliť až 1000 kalórií. Spálite viac, formujete viac, posilňujete viac. A ešte vás to bude aj baviť. Bootcamp je vysoko efektívny tréning, ktorý tvorí jedinečná kombinácia vytrvalostného a dynamického cvičenia. Počas 60 minút skupinového cvičenia zažijete intenzívny tréning a dosiahnete maximálny výkon.

Zistiť viac

Vydajte sa na cestu za pevným zdravím