Skip to main content

Bootcamp

Bootcamp

Objavte svoje limity a posuňte hranice toho, čo dokážete

Bootcamp je vysoko efektívny tréning, ktorý tvorí jedinečná kombinácia vytrvalostného a dynamického cvičenia, namixovaných hudobných setov a špeciálneho osvetlenia. Kardio na pásoch a workout pod vedením inštruktora vás nikdy nebude nudiť.

Maximálny výkon

Počas 60 minút skupinového cvičenia môžete spáliť až 1000 kalórií.

Dohľad inštruktora

Skúsený tréner vás prevedie celou hodinou a pomôže vám nastaviť výkon podľa vašej úrovne.

Žiadna rutina

Komplexnosť cvičenia dá zabrať každej svalovej partii.

Objavte Bootcamp

Play Video

Pridajte sa k nám

Pustite sa do výzvy s nami

Pozrite si typy vstupov a ceny

Tréningový plán

Každý deň je iný

Každý deň v týždni je tréning zameraný na inú oblasť tela a svalové skupiny. Cielene sme vytvorili programy, ktoré zabezpečia perfektne vyvážený tréning zakončený strečingom. Je to najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť želaný efekt a cieľ.

Niki

Tréner

„Bootcamp je intenzívny tréning, ktorý svojou energiou stiahne každého, kto si ho príde zacvičiť. Kombinácia silového cvičenia s tréningom kondície posilní nielen telo, ale pri tomto cvičení si aj psychicky oddýchnete. Jediné čo stačí, je nájsť motiváciu a prísť si s nami zacvičiť.“

Niki sa dlhé roky aktívne venovala basketbalu. Športovanie je jej každodennou aktivitou, ktorá jej dodáva energiu a vďaka Bootcampu ju môže odovzdávať ďalej.

KVALIFIKÁCIE:
- Ukončený II. stupeň Trénerstva na FTVŠ
- Tréner I. kvalifikačného stupňa vo Fitness

Tomáš

Tréner

„Ak chcete zistiť, kde sú vaše limity a prekonávať ich na každom tréningu, nechať sa strhnúť atmosférou, spraviť niečo pre seba a zároveň sa zabaviť, určite neváhajte a príďte zažiť tento jedinečný tréning, kde môžete zlepšiť svoje kardio, kondíciu, vytrvalosť a silu. Myslíte si, že to nezvládnete? Ukážem vám, že sa mýlite a MÁTE NA VIAC!“

Tomášovým hlavným zameraním je pomoc pri budovaní svalovej hmoty, odbúravanie tuku a zvyšovanie fyzickej kondície a funkčnosti. 
Vďaka dlhoročným skúsenostiam z viacerých oblastí (futbal, fitness 6 rokov a kickbox 4 roky) dokáže zostaviť akýkoľvek tréning podľa vašich potrieb.

Dominika

Fitness inštruktor

„Pre tých, ktorí chcú zmaximalizovať efektivitu hodinového tréningu je bootcamp ako stvorený. Vysoko intenzívny intervalový tréning síce nie je pre úplných začiatočníkov, no ani takí sa nemusia báť si ho vyskúšať. Pri bootcampe sa zapájajú všetky svalové skupiny, rozvíjame kondíciu, výbušnosť aj vytrvalosť. Bootcamp vás prinúti dosahovať maximálny výkon, pričom sa určite nebudete nudiť. Správne navolené hudobné sety a osvetlenie dotvárajú atmosféru, ktorá vás namotivuje a zabaví.“

Vydajte sa na cestu za pevným zdravím